ALU Profily

O spoločnosti Akotherm GmbH

Inovatívny dodávateľ systémov hliníkových okien, dverí a fasád, spoločnosť AKOTHERM® GmbH

Spoločnosť AKOTHERM® GmbH na nemeckom trhu a v zahraničí je etablovaná už viac ako 50 rokov.
Či už v USA, Turecku, na Madagaskare alebo v Číne, systémy skonštruované spoločnosťou AKOTHERM® možno nájsť v budovách po celom svete.
Ponúkame riešenia pre nové budovy a rekonštrukčné práce, ako aj cenovo výhodné aplikácie pre priemyselné a obchodné priestory. Bezpečné a vysoko izolované systémy pre rezidenčné bývanie dotvárajú naše portfólio.
Neustále vyvíjame a zdokonaľujeme naše systémové programy so stálym zameraním na „najmodernejší stav“, výsledkom čoho sú profilové systémy, ktoré nielen zodpovedajú súčasným štandardom, ale aj tým, ktoré sú už na ceste.
Renomovaná a vysoko cenená je aj komplexná technická podpora a servis spoločnosti AKOTHERM.
Sme viac než radi, že môžeme našim partnerom poskytnúť holistickú pomoc a podporu od fázy plánovania až po inštaláciu.
Dnes, tak ako v minulosti, sa naše sídlo nachádza v meste Bendorf v prekrásnom údolí Stredného Rýna. 

Viac informácií o spoločnosti Akotherm GmbH nájdete na www.akotherm.de

O spoločnosti izool GmbH

Za všetkým je človek

Spoločnosť izool GmbH vznikla ako odpoveď na dopyt zákazníkov  po vysoko kvalitných hliníkových výrobkoch s vynikajúcimi tepelnými a zvukovo izolačnými vlastnosťami. Spoločne s našimi partnermi, architektmi, projektantmi  a investormi vo vzájomnej harmónii s požiadavkami našich zákazníkov tak vytvárame produkty spĺňajúce najvyššie nároky na dizajn, funkčnosť a bezpečnosť. Aj vďaka týmto vzťahom ponúkame riešenia pre hliníkové rámové systémy, fasádne steny, slnolamy a zimné záhrady.

Inšpirovaní Vami

Teplo domova, pokoj, kľud, rodina, bezpečie... to sú predstavy našich zákazníkov spojené s bývaním. Vieme, že veľký dôraz kladú nielen na estetické, ale aj tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti profilov a potrebu úspory pri klimatizovaní obytných priestorov. V snahe vyhovieť Vašim potrebám sa naše produkty vyznačujú najmä týmito vlastnosťami.

Vynikajúca izolácia, bezproblémová funkčnosť a údržba, to je izool - synonymum Vašich splnených prianí...

Náš cieľ

Naším cieľom je spolu s Vami pomocou našich produktov vytvoriť domov, ako útočisko, pokojný ostrov v mori každodenných radostí a starostí. Dlhodobou profesionálnou starostlivosťou o našich klientov a partnerov vytvoriť spokojnú "rodinu", ktorá ťaží z obojstrannej spolupráce.

Viac informácií o spoločnosti izool GmbH nájdete na www.izool.sk.